Гарячі обіди травень 2021

04.05.2021
Нарешті в Києві відновив роботу громадський транспорт. Разом із цим до повернулися і ті волонтери, які не мають власних автівок. Приємно було дізнатися, що не тільки ми, а й наші реципієнти скучили за ними.
Фаіна, 92, «Ріднесенькі мої, всі ці довгі тижні локдауну я згадувала наші зустрічі. Що у вас нового, як справи, чи усі здорові?. Як же я рада знову вас бачити!.»

06.05.2021
Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день без дієт. Ми, зважаючи на вік наших реципієнтів, все одно привезли їм дієтичні та, без сумніву, гарячі обіди.
Ляля, 67, «Ви знаєте, що таке дієта №5? Ні? А я вже багато років намагаюся дотримуватися цієї дієти. Так що сьогоднішній обід, як то кажуть «те, що лікар прописав.»

11.05.2021
Ось і закінчилися травневі свята, але наші обіди, як з’ясувалося, продовжують підтримувати святковий настрій наших реципієнтів.
Людмила, 71, «Перекажіть, будь ласка, особливу подяку вашим поварам. Кожний обід – справжнє свято. Смачно, різноманітно, та ще й корисно.»

13.05.2021
Завдяки Благодійному фонду «Християни за Ізраїль-Україна» наш проект продовжується…
Роман, 74, «В мене крім сусідів та вас нікого нема. Сиджу дома, майже не виходжу. Дякую за безцінну допомогу. »

19.05.2021
Ніщо так не розповість про важливість гарячих обідів, ніж щирі відгуки реципієнтів.
Вчора наш волонтер отримав такий лист.
Григорій, 91, та Софія, 90, (далі мовою оригіналу та зі збереженням пунктуації та орфографії): «Уважаемые, нет многоуважаемые Юля, Наташа! Вас любот подопечные, ветераны, вас любот все кому вы помогаете сохранить остатки здоровья и смысл жизни. Мы искренне благодарим и всем, кто в составе Фонда «Для тебя» помогает нам жить, чувствовать себя болем защищенными. Помощь – это не просто красивые слова, это состояние вашей души, вашого доброго сердца, которым вы делитесь, окружая нуждающихся заботою. Ведь часть и труд добру посвящения – стали вашей радостью , а не работою.
Спасибо кто с любовью и профессионализмом готовит программу,спасибо поварам, кто так вкусно готовит нам.
Слава, Слава и организаторам и поварам – низко кланяемся нам.
Здоровья вам, успехов и радости и пусть каждое завтра будет лучше чем каждое вчера. Всему колективу «Для тебя». Всего самого доброго и светлого.
Обнимаем!
С нарастающим уважением
Г. и С. Шостаки.
18.05.21.»

25.05.2021
Весна – завжди початок. Перше тепло, перші квіти, перший врожай сезону. Звісно ми не могли пройти повз цього факту та додали в меню салат із свіжих овочів.
Зінаїда, 76, «Зі своєю мізерною пенсією я не можу собі дозволити ранні овочі. А це ж вітаміни! Дякуючи вам я маю можливість їх споживати.»

27.05.2021
27 травня є народна прикмета: якою буде погода в цей день – таке буде літо. Ми не можемо підтвердити реальність цієї прикмети, але, що ми знаємо точно, що усі реципієнти отримали сьогодні гарячі обіди.
Ляля, 67, «Знаєте, я досить не оговталася від наслідків ковіду. Кожний ваш обід – краплинка до мого здоров’я.»