Гарячі обіди квітень 2021

06.04.2021
Локдаун… Ми вже майже звикли до цього слово та до того, що стоїть за ним. З понеділка у Києві можна потрапити у громадський транспорт виключно за перепусками, які не можливо отримати. На жаль, не всі наші волонтери мають автівки, а от усі ті наші клієнти, котрі отримають гарячі обіди, чекали на них, бо страшенно налякані пандемію і не мають ніяких сподівань, що хтось попіклується про них…
Що ж робити? Як не залишити нужденних без їжі, на яку вони розраховують. Відповідь прийшла / зателефонувала сама. Дякуємо нашим чудовим волонтерам, які навіть не чекали на наші дзвінки, а запропонували допомогу та доставили обіди ще теплими.
Ляля, 67 «Я не мала сумніву, що ви привезете обід і сьогодні, як це відбуваються кожного вівторка. В рятуєте мене після ковіду!»

13.04.2021
Напівпорожній громадський транспорт, люди в масках вже нікого не дивують та не лякають… Реальність. Але є й споконвічна реальність – ті, кому потрібна турбота та допомога. Не зважаючи ні на які перепони, обіди отримали всі, ким ми опікуємося.
Людмила, 71 «Є в мене подруга – чотири квартали від мене. Не бачимось. Як до неї дістатися пішки? Але я знаю, що і я, і вона сьогодні отримали обіди. Дякую, щиро дякую.»

20.04.2021
20 квітня, світ відзначав День вдячності волонтерам. Саме ці люди, разом з нами, відсвяткували цей день в режимі оффлайн – обіди отримали усі, хто цього потребує.
Дякуємо усім нашим волонтерам, ви – найкращі, самовідданіші. Ми розуміємо, для вас – це не професія, це – покликання!
Ляля, 63: «Рідненькі мої, сьогодні і тиск, та й підшлункова – все турбує. Зараз перший раз піднялася з ліжка, щоб відкрити вам двері. Дякую, що ви у мене є.»

27.04.2021
Так вже склалося, що кінець квітня – початок травня це «сезон шашликів». Ми вирішили не порушувати традицію, та й пригостили наших реципієнтів шашликами.
Серафима, 89, «Згадую, як ми весною ходили на шашлики. А зараз і на двір не кожен день виходжу. Дякую вам за приємні спогади та за смачну їжу.»