Гарячі обіди червень 2021

01.06.2021
Ось і настало календарне літо, а з ним й День батьків. На жаль, більшість наших реципієнтів не чують звернень «мамо» та «тато» через різні обставини, але ми та наші волонтери чуємо майже кожен раз, коли телефонуємо та привозимо обіди або щось інше, «дитина моя», «ти мені як донька або син», «ви і є моя родина»…
Алла, 60: «Який аромат. Що це? Салат зі свіжих овочей? Ми з моїм чоловіком завжди такий робили… він любив… і я люблю, але сил не вистачає та й грошей. Дитина моя рідна, яке щастя, що ви в мене є та піклуєтесь. Дякую вам!»

03.06.2021
Намагаємося дотримуватися традиції: є четвер – є риба. Сьогодні – півроку, як ми, завдяки БФ «Християни за Ізраїль» готуємо та доставляємо обіди до нужденних євреїв масиву Сирець.
Поліна, 75: «Я така щаслива! Кожного тижня щось нове, щось інше, але завжди смачно. Дякую вам та тим, хто це готує, за те, що піклуєтесь, дбаєте про те, щоб нам ваші чудові волонтери привозили їжу теплою, що все зроблено із врахуванням наших потреб.»

08.06.2021
Літо триває. Сьогодні – Міжнародний день друзів, але, дякуючи нашим волонтерам, ми маємо змогу відзначати його декілька разів на тиждень цілий рік.
Фаїна, 92: «Кожний вівторок та четвер для мене свято. Я, абсолютно самотня людина, отримую не тільки завжди смачну та теплу їжу, але й можливість поспілкуватися із тобою, донечко.»

10.06.2021
У кожного з наших реципієнтів своя унікальна доля, своя неповторна історія життя. Всіх об’єднує одне – вони потребують нашої уваги та допомоги.
Раїса, 76: «Ви можете бачити в якому я стані. Без допомоги я навіть двері не можу відчинити. Дякую, що знаходити час та можливість привозити мені обіди.»

15.06.2021
Вчора в Україні відзначали День захисту людей похилого віку. Ми пишаємося тим, що причетні до цієї справи та разом з нашими партнерами захищаємо їх від голоду та зубожіння.
Валентина, 71: «Коли я почала отримувати від вас гарячі обіди, я й уявити собі не могла скільки я зможу заощадити. Маючи пенсію у 2 200 гривень така економія – справжній порятунок для мене.»

17.06.2021
На вулиці спекотно і дуже важливо, щоб їжа потрапила до домівок наших реципієнтів максимально швидко. Наші волонтери і це питання вирішили: вони вирушили в дорогу одразу після того, як їжу було розфасовано.
Роман, 74: «Мені так радісно і я такий вдячний, що ви знаходити час і нагодувати, і час на спілкування з одинокою людиною похилого віку, яка нещодавно перенесла COVID.»

22.06.2021
22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Для багатьох із наших реципієнтів це не порожній звук – всі їх родини так, чи інакше постраждали під час Другої світової війни.
Софія, 91: «Згадую, як під час війни нема чого було їсти. Але то була війна. Зараз пенсія така, що ледь вистачає на основні продукти харчування. Ваші обіди – то безцінна допомога, ми з чоловіком відчуваємо, що є кому про нас потурбуватися.»

24.06.2021
Сьогодні таке цікаве дивовижне свято, як Міжнародний день феї. Наші волонтери – ті ж самі феї, що спроможні протягом дня і до нас навідатись та забрати обіди, і вчасно доставити їх теплими та свіжими в таку неймовірну спеку.
Маргарита, 76: «По Вам часи звіряти можна. Кожен раз в один й той же час і завжди із теплим обідом. Ви ж бачите, я навіть двері напіввідкрила, бо знаю, що це Ви піднімаєтесь сходами.»

29.06.2021
Сьогодні Всесвітній день соціальних мереж. Саме завдяки їм ми можемо регулярно розповідати про події які з нами відбуваються. Сьогодні вчергове повідомляємо, що обіди розвезені.
Лілія, 86: «Сусіди мене запитають, хто це навідується до мене. Я щаслива розповідати їм, що є люди, які турбуються про мене, які знають, що я самотня, а із моєю хворою спиною зайвий раз біля плити стояти мені важко.»