Гарячі обіди липень 2021

06.07.2021
Липень почався із гарних новин. Завдяки нашим давнім партнерам із БФ «Християни за Ізраїль-Україна» вдалося збільшити кількість реципієнтів, які двічі на тиждень отримують обіди від нашого фонду.
Раїса, 80: «Яка я щаслива! Я ж без свого соціального робітника взагалі нічого не можу зробити, а тут ще й від вас така смачна й життєво необхідна допомога!»

08.07.2021
Сьогодні в Україні відзначається День родини. Для кожного з нас поняття «родина» це щось особисте, але це обов’язково турбота та піклування про ближніх.
Маргарита, 77: «Кожного вівторка та четверга я вже з самого ранку чекаю на вас. І не тільки із-за ваших чудових обідів, а й за спілкування, яке рятує мене від самотності.»

13.07.2021
Середина літа – той самий час, коли на полицях супермаркетів та на ринках найбільше розмаїття овочів та фруктів. При складання меню на черговий тиждень ми обов’язково враховуємо цей факт.
Роман, 74: «Я самотня людина похилого віку із невеликою пенсією, яка вимушена купувати акційні продукти зі знижкою. Ви навіть уявити собі не можете, наскільки для мене важливі ці обіди. А вони ще й смачні, я сам так готувати не вмію»

15.07.2021
На вулиці спека, тому для більшості наших реципієнтів просто поворушитися викликає ускладнення, а думка про те, що треба підійти до плити та увімкнути її, просто вбиває.
Зінаїда, 76: «Мені взагалі важко готувати та й грошей обмаль, щоб купувати продукти, а зараз це взагалі не можливо. Я не маю кондиціонера, мені важко дихати, мій тиск стрибає… Я навіть не можу уявити, щоб було зі мною, якби не ваші обіди. А коли я думаю про те, що люди у таку спеку готують для нас, а потім ще й приносять нам цю смачну їжу, я починаю плакати. Бережіть себе, дорогі мої»

20.07.2021
Ви виснажені, у вас депресія — ви не можете поїхати до улюбленої країни вже більше року через пандемію… Так, ми стикаємося з такими «проблемами» кожен день, декілька разів на день, але чи багатьом спадало на думку, що є самотні літні люди, котрі вже багато років не те що не були у відпустці, а навіть забули, що про таке можна мріяти. Їм дуже важко рухатися через біль у суглобах, слабкість, вік; їм важко поратися вдома, в них немає грошей, щоб найняти помічницю, котра буде з ними весь день, вони часто у розпачі, але вони знають, що двічі на тиждень до них завітають наші волонтери зі смачними та корисними обідами та знайдуть декілька хвилин поспілкуватися та вислухати. Я не закликаю вас підтримати нас фінансово, щоб ми мали змогу надавати обіди частіше та / або більшій кількості нужденних, хоча це було б правильно. Я закликаю вас зупинитися на декілька хвилин та поміркувати над тим, як живуть ті, про кого ми піклуємось, та що ми разом можемо для них зробити, а головне, що ми можемо зробити для себе. Знайдіть годину у своєму щільному графіку, щоб просто завітати до них з нашими обідами. Це більше потрібно кожному з нас, ніж тим, хто є нашими клієнтами. Не вірити? Не цікаво? Знайдіть час і ви переконаєтесь, що я маю рацію, що цей візит допоможе вам позбутися депресії та додасть + у карму Раїса, 82: «Я вже й не пригадаю скільки років минуло з того часу, коли хтось регулярно відвідував мене та й ще піклувався про мене. В мене немає рідних,я зовсім сама. Ваші обіди не лише смачні та дуже необхідні через брак коштів та стан мого здоров’я, вони ще й створюють родинну атмосферу,якої я позбавлена. Низький уклін усім, хто робить це для нас.»

27.07.2021
На дворі не вчухає спека, знову збільшується кількість захворівших на COVID-19. Перший з двох обід цього тижня вийшов трохи незвичним: крім обідів наші реципієнти отримали й пам’ятки, підготовлені нашими давніми партнерами з WJR (Всесвітня Єврейська допомога), щодо важливості щеплення від коронавірусу.
Роман, 74: «Не зважаючи на те, що я вже й перехворів та, завдяки вашій допомозі, двічі вакцинувався Pfizer, я все одно дотримуюсь запобіжних мір. Я, з вашого дозволу, візьму декілька пам’яток, щоб дати сусідам, бо вони бояться робити щеплення. Згадую, як на початку року, коли я хворів, ви залишали мені обіди біля дверей. Виглядало смачно, але ані запаху, ані смаку я не відчував. Зараз, отримуючи обід, розумію, що він дійсно смачний»