Гарячі обіди серпень 2021

03.08.2021
Сьогодні без цитат та висловлювань. 9 місяців виконалося одному з наших улюблених проектів «Гарячі обіди». Це саме той термін, який подружжя очікує на дитину, і, нам здається, що ця «дитина» нас радує. Ми змінювали меню, радились з реципієнтами та кухарями і… Все ж таки цитата:
Ляля (67 років): «Мене вражає, як Ви підбираєте меню. В мене, наприклад, хвора підшлункова заліза, але все, що ви готуєте, мені можна їсти. Ви під кожного розробляєте особисте меню, чи так просто співпадає?»

10.08.2021
Обіди, так обіди.
Цей тиждень не став виключенням. Усі наші реципієнти отримали обіди вчасно та мали можливість поспілкуватися з нашими волонтерами, без яких було б майже не можливо реалізовувати цей проект. Дехто з них у відпустці, але, дізнавшись про це, інші одразу прийшли на допомогу.
Ігор, 66: «Для нас з мамою ваші обіди завжди дуже важливі, але цього тижня це справжній порятунок. Мамі 90, вона впала та зламала шийку стегна. Вона зараз у лікарні,а в мене фізично не вистачає сил та ресурсів готувати. Дякую вам від себе та від матусі!»

17.08.2021
Сьогодні відзначається Всесвітній день гуманітарної допомоги. Ми пишаємось тим, що можемо допомагати нашим реципієнтам не тільки гарячими обідами щотижня, а й регулярно надавати гуманітарну допомогу.
Але… Обіди, так обіди.
Валентина, 71: «Ще з неділі я починаю чекати на новий тиждень, нові обіди. Соромно зізнатися, але із моєю мізерною пенсією ці два обіди я розподіляю на чотири дні, але, крім того, мені завжди цікаво дізнатися, чим ваші повари здивують мене наступного разу.»

26.08.2021
Змінюється меню, з’являються нові волонтери, незмінними залишаються два обіди на тиждень, які отримують найбільш нужденні мешканці масиву «Сирець».
Ми ж казали: «Обіди, так обіди».
Лілія, 86: «Дуже приємно, що є молоді люди, які піклуються не тільки про себе, а й знаходять час та можливість завітати до таких, як я, самотніх людей, принести гарячій обід, поспілкуватися…»

31.08.2021
На жаль, літо закінчилося, але, на щастя, ми продовжуємо готувати та розвозити обіди
Поліна, 76: «Місяць тому зламала руку, готувати сама не можу. Донька далеко. Ви не розумієте, яка це для мене велика допомога.»
#обіди_так_обіди