Гарячі обіди березень 2021

02.03.2021
Вчорашній ранок розпочався зі дзвінка одного із реципієнтів гарячих обідів. Роман повідомив, що в нього позитивний тест на COVID-19. Обід Роман звісно отримав, але, враховуючи обставини, до домівки ми не заходили, а доставили їжу до дверей його квартири.
Роман, 73: «У моєму теперішньому стані я навіть яєчню саморуч приготувати не можу. Я майже не встаю з ліжка. Ви – мої рятівники.»

04.03.2021
Сьогодні ми знову завітали до нужденних мешканців нашого району, привезли обіди, поспілкувалися, дізналися, що відбувається в їх житті.
Ірина, 71: «Моя пенсія за лютий – 2 780 гривень, з них більше половини я сплатила за комунальні послуги, а ще й купу ліків потрібно придбати. Іноді навіть не маю грошей, щоб придбати продукти, а іноді зовсім не маю сил поратися на кухні. Ви навіть уявити не можете, якою підмоги для мене є те, що ви привозите обіди»

09.03.2021
Вже другий тиждень березня, а зима ніяк не поступиться весні. Ось і вчора обіди доставлялись під пролітаючи сніжинки.
Фаїна, 92: «Останній раз я виходила на подвір’я майже рік тому. І ходити важко та й пенсію я встигаю розподілити одразу після її отримання. Купую я тільки ті продукти, що не треба готувати – не маю сил стояти біля плити.»

11.03.2021
Завдяки нашим друзям та партнерам з БФ «Християне за Ізраїль — Україна» наші клієнти похилого віку вже котрий тиждень поспіль отримують гарячі обіди. Майя, 76: «Ваші обіди не лише корисні та дієтичні,а ще й смачні. Весь час дивуюсь, як вам це вдається. А наскільки вони потрібні фізично та фінансово під час пандемії, думаю, не треба пояснювати!»
16.03.2021
Вкотре переконалися у важливості проекту. Цього тижня збільшилась кількість волонтерів, бажаючих допомогти нам розвезти обіди до домівок нужденних.
Поліна, 75: «За опалення – 3 800, більше ніж моя пенсія, за газ, воду та електроенергію ще майже півтори – з голоду можна померти. Дякуємо, що піклуєтесь.»

18.03.2021
З 20-го березня у Києві оголошено локдаун. Хочемо запевнити, що це не завадить нам, як і сьогодні привезти обіди.
Маіса, 70: «В мене чоловік – інвалід, я й сама вже не молода. Допомоги чекати нема від кого. Дякуємо, що регулярно відвідуєте нас та привозити такі смачні та необхідні обіди.»
P.S. Вітаємо із днем народження Анатолія Емму, волонтера, який завжди підтримує та допомагає в реалізації наших проектів!

23.03.2021
Понеділок поставив перед нами складне питання: як в умовах локдауну та ймовірної заборони роботи міського транспорту доставити у вівторок обіди в домівки наших реципієнтів? Питання вирішилося само собою: знаючи, що кожного вівторка ми розвозимо гарячу їжу, волонтери, які вже не перший рік нам допомагають, самі зателефонували та запропонували свою допомогу. Дякуємо!
Григорій, 91 рік: «Переймаючись чужим здоров’ям, не забувайте дбати про себе!»

25.03.2021
Напередодні Песаху ми розвезли не тільки гарячі обіди, а й традиційну для цього свята мацу. А ще ми, вперше після її хвороби, завітали до домівки однієї з наших реципієнток.
Ляля, 67 років: «Щойно перехворіла на COVID. Ви не уявляєте, скільки грошей було витрачено, а скільки ще потрібно на ліки для реабілітації! Кожен день дякую Б-гові, що є ви – люди, які не забувають про таких, як я, хворих та самотніх. Щасливого Песаха вам та Вашим рідним! Бережіть себе!»