Гарячі обіди лютий 2021

02.02.21
Цього вівторка розвозка гарячих обідів у домівки нужденних видалась незвичайною: до нас на візити приєдналась пані Наталія Крижанівська, директорка Благодійного Фонду «Християни за Ізраїль-Україна», яка змогла безпосередньо поспілкуватися з реціпіентами.
Лілія, 85: «Враховуючи те, що я зовсім самотня і хвора, щоб ви мені не принесли, я за все дякуватиму. А ваші обіди не тільки виглядають апетитно, а ще й дійсно смачні.»

04.02.21
На вулиці слизько, літні люди, які й без того зайвий раз не виходять, залишилися вдома через негоду. Але нам лід не завадив достатися їх домівок та привезти гарячі обіди.
Софія, 89: «Не зважаючи на свій вік, я добре пам’ятаю млинці моєї бабусі. Сьогодні ви мені вчергове нагадали їх смак. Дякую за ці приємні спогади.»

09.02.2021
Сьогодні ми успішно склали перед зимою черговий іспит – подолали снігові замети та вчасно і теплими доставили обіди нужденним мешканцям масиву «Сирець».
Євгенія, 89: «Я подивилася вранці у вікно і думала, що сьогодні Ви до мене не завітаєте. Дякую, що знайшли можливість відвідати мене.»

11.02.2021
Коли на вулиці хуртовина та мороз, чи може бути щось краще ніж залишатися вдома та гаряча їжа.
Зінаїда, 75: «Як же я вам вдячна. Ви – молодці і робите таку важливу і добру справу для таких літніх та самотніх людей, як я.»

16.02.2021
Хотілося б сказати, що вчора відвідали наших клієнтів, але здається, що час вже казати «друзів».
Людмила, 67: «Ой, як же я вам рада. Мені завжди так приємно, коли ви приходите. Іноді єдиний співбесідник для мене телевізор. Аж тут ви, та ще й з завжди смачним обідом.»

18.02.2021
Негода ще вирує, але ми знаємо, що є люди, які на нас чекають, яким це потрібно, яких ми не можемо залишити без допомоги.
Роман, 73: «А ви що, знали, що в мене дієта, що мені можна тільки кашу та куряче м’ясо? Дякую, що так турбуєтесь, що їжа не тільки смачна, а й дієтична.»

23.02.2021
Більшості людей, якими ми опікуємося та яким доставляємо обіди, вже далеко за 80, тому 23 лютого для них особливий день.
Григорій, 90: «Хоча мені та Софочці вже по дев’яносто років, але пам’ять в нас гарна. Дякуємо за обід, який сьогодні для нас надзвичайний, святковий.»

25.02.2021
Сьогодні ввечері розпочинається саме веселе єврейське свято – Пурім. Тих, хто отримав обіди, очікував приємний сюрприз. До обідів ми додали традиційні для цього свята гументаші та продуктові набори в рамках щорічної ініціативи «Mitzvah4Purim».
Маргарита, 77: «Стільки продуктів і все мені одній! Ви мене балуєте. Кожного тижня обіди, а зараз ще й такі необхідні продукти! Дякуючи вам, цього місяця в мене не буде боргів за комірне.»