Допомога Праведникам Миру, Бабиного Яру та України продуктовими наборами червень-липень 2020

Якщо б це трапилось один раз – ми б вважали, що разова спільна акція, зараз ми вже хочемо назвати це «партнерством». Починаючи з червня поточного року ВБФ «Заради тебе» та БФ «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» вирішили об’єднати свої зусилля, щоб координувати допомогу Праведникам. Першим кроком стали щомісячні продуктові набори, які надсилаються цим героїчним людям по всій території країни. Люди дзвонили, дякували, а паралельно ділилися своїми проблемами. Так, наприклад, з’ясувалося, що на сарай біля хати, де мешкають київські Праведниці-сестри Тетяна Кобець та Ольга Савенко, впала сторічна акація. Спільними зусиллями проблему було вирішено – дерево розпилено та вивезено з подвір’я.
Настав липень і за численними проханнями Праведників до продуктів харчування у набори було вирішено додати і духовну їжу – книги, про які вони просили. Цього, але сподіваємося не останнього разу, до нас приєдналися наші друзі з РГПЦ «Євангелія Благодаті Божої», які надали соняшникову олію.
Раніше ми мали можливість надавати набори лише декілька разів на рік, зараз ми пишаємось тим, що будемо робити це щомісячно. Особливі слова подяки за допомогу нашому давньому партнеру Вікторії Годік та новим з компанії «Укрпошта».
#ВсеукраинскийблаготворительныйфондДлятебя
#2U