Виставка «Історія крізь обличчя» в Офісі Президента

Кілька років наполегливої праці цілої команди, сліз та радощів, приголомшень та розчарувань завершився початком втілення дуже давньої мрії – виставки «Історія крізь обличчя».
Фонд «Заради тебе» зробив 32 світлини Праведників, що були живі на момент започаткування проекту та могли поділитися своїми спогадами, які увійшли у буклет українською мовою. Сучасному поколінню дуже пощастило застати Праведників, спілкуватися з ними, дивитися їм в очі та намагатися збагнути, як вони наважилися зробити те, що вони зробили… Але час минає…. Навіть протягом реалізації проекту декілька з його героїв відійшли у вічність…
На презентації все було вперше та дивовижно.
Вперше в незалежній Україні в стінах Офісу Президента Праведників вшановували за участю перших осіб держави – Президента Володимира Зеленського та Першої Леді та дипломатів Литви, Польщі, Німеччини, Великої Британії, Ізраїлю та США.
Вперше у стінах Офісу Президента пролунало благословення першим особам держави та Праведникам від Головного Рабина України Рабина Моше Реувена Асмана.
Вперше у стінах Офісу Президента пролунав Шофар завдяки віце-президенту Федерації Єврейських Громад України рабину Рафаелю Рутману.
Вперше Фонд «Заради тебе» проводив захід на такому високому рівні.
Але це лише початок: попереду підготовка англійської версії спогадів, нових світлин та обробка історій, а також презентація проекту широкому загалу.

https://president.gov.ua/news/persha-ledi-olena-zelenska-vzyala-uchast-u-vidkritti-fotovis-57589

https://interfax.com.ua/news/general/616831.html

https://24tv.ua/zavdyaki_vam_ye_mi_rodina_zelenskih_vidvidala_vidkrittya_vistavki_do_rokovin_babinogo_yaru_n1214349

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FB3KiWCviC2O%2F%3Figshid%3D1ch19j9wlphgy%26fbclid%3DIwAR2arVCWuLiYDanJ5XEE-N7d19DC1ivakoOSu58q4yo9Q8p_2NtLehfgGKQ&h=AT0Ma6dppOgGSzp2ATUwaEXktnjaovXV2Axb4efnW1aafjY94DRz3JXpP-xBsHXjL8uv9TuS3aLPbBlSwXa1SjDcRepp4BXwnzX0KvkyhC-Oy2p583eZc5XkdjtZF56v_Q

https://kp.ua/politics/648505-emotsyy-eleny-zelenskoi-na-vystavke-ystoryia-skvoz-lytsa-udyvyly-ukrayntsev

https://nash.live/news/lifestyle/olena-zelenska-vidvidala-vistavku-istorija-kriz-oblichchja-foto.html

https://galinfo.com.ua/news/zelenska_vzyala_uchast_u_vidkrytti_vystavky_istoriya_kriz_oblychchya_327605.html

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2792825-zelenskij-iz-druzinou-vidkrili-v-op-vistavku-istoria-kriz-oblicca.html

https://day.kyiv.ua/uk/news/031019-olena-zelenska-vzyala-uchast-u-vidkrytti-vystavky-istoriya-kriz-oblychchya