«Дякуємо!» Це саме те слово, яке хотілося б сказати тим, хто знайшов учора, 26 листопада, час приєднатися до нас, представників Всеукраїнського благодійного фонду «Заради тебе», до щорічної церемонії вшанування Праведників Світу, України та Бабиного Яру у київській мерії.
Але ні, ще хотілося б сказати «дуже дякую» тим, хто допоміг, щоб цей захід відбувся: представникам КМДА, англійському благодійному фонду «Всесвітня Єврейська Допомога» (WJR), МГО Центр «Джойнт» у м. Києві, місцевим меценатам, а саме Олександру Лойфенфельду, Альберту Фельдману, Риті Цукерман та іншим, хто залишається небайдужим до проблем Праведників.
Цього року зустріч була особливою: фонд презентував виставку та буклет присвячені Праведникам. Ми намагалися зробити зустріч максимально неофіційною: кожен мав можливість виступити, поділитися своєю історією, своїми думками та спогадами. Здається, нам це вдалося.
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_3016-e1677154806210.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_3081-e1677154699270.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_3146-e1677154708640.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_5233-1024x683.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_5204-1024x683.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_5180-1024x683.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_5170-1024x683.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_5161-1024x683.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_5140-1024x683.jpg)