Песах-2020 («Manna4Pesach»)

Сьогодні, 7 квітня, ми в очікуванні великого єврейського свята Песах. Сьогодні, ми вже 22-й день на вимушеному карантині , але пам’ятаємо, що навколо нас багато людей, які потребують нашої уваги. Починаючи з перших днів карантину волонтери та співробітники Всеукраїнського благодійного фонду «Заради тебе» почали розвозити продуктові набори для нужденних. Коли стало зрозуміло, що карантин подовжиться, ми у якості додатків до наборів стали відвозити ще й мацу. Тим, хто не отримав мацу заздалегідь, довезли окремо.
Людмила (67 років): «Я й вже не мріяла, що у ці буремні часи, я зможу відсвяткувати Песах вдома. Синагога знаходиться далеко, мені важко дістатися самотужки. Дякую, щиро дякую, за можливість відсвяткувати Песах».
Софія (83 роки): «Коли до мене завітали волонтери на Пурім, я була щаслива. Потім почався карантин, я вже почала вважати, що вперше за багато років я не зможу скуштувати мацу на Песах. Коли до мене передзвонили представники фонду «Заради тебе» та поінформували, що їх волонтери зможуть привести мені мацу, я зрозуміла, що Песах – це свято, яке не можна скасувати за будь-яких умов, епідемій та пандемій».
ВБФ «Заради тебе», J-Up та Київська Міська Єврейська Громада щасливі, оскільки змогли допомогти багатьом євреям з різних куточків України підготуватися до свята та вітають усіх із Песахом.
Наша щира подяка ВААД-Україна та усім нашим спонсорам та волонтерам.
Хаг Песах Самеах!!!