Вже другий рік поспіль завдяки нашому партнерству з Благодійного Організацією ВЄД (Лондон) ми маємо можливість регулярно надавати продукти харчування Праведникам – людям, що ризикували своїм життям та життям рідних, рятуючи євреїв у часи Другої Світової війни на окупованих територіях. Напередодні новорічних свят Праведники Миру, України, Бабиного Яру та діти Праведників, які народились під час окупації, отримали продуктові набори до святкового столу. Здоров’я, миру, добробуту та злагоди любі наші!
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2018/01/Живлюк_21.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2018/01/Омельченко_21.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2018/01/Кобец_Савенко_2.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2018/01/Соколовский_21.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2018/01/Ткаченко_21.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2018/01/Гладык-и-Власенко_21.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2018/01/_21-e1677170435119.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2018/01/_21-e1677170427578.jpg)