Будь-яка зустріч з Праведником завжди дуже зворушлива, а коли їх біля 30 осіб в одній залі – це щось надзвичайне.
Не втомлююсь повторювати, що ми є щасливі, бо маємо змогу спілкуватися з ними особисто, маємо можливість почути їх спогади з перших вуст, маємо шанс подякувати їм, а ще ми можемо і маємо зробити їх життя більш комфортним… Це є та краплина, якою ми можемо хоч якось віддячити цим дивовижним людям.
Сьогодні ми зібралися у приміщені музею Історії Києва, щоб привітати Праведників з Перемогою над фашизмом у Європі та прийдешнім святом Трійці. Продуктові набори викликали в них радісні сльози та слова подяки.
Праведників вітали представники КМДА – голова Департаменту культури Діана Попова та керівник відділу Національних меншин та релігійних громад Ольга Власенко, Голова Правління ВБФ «Заради тебе» Юлія Гольденберг , Голова Ради Української Спілки Єврейських Студентів Вікторія Годік, виконавчий директор КМЄГ Анатолій Шенгайт, представники Єврейської Ради України.
Спогади, слова подяки, сльози та теплі усмішки панували заходом.
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-23-13.29.13.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-23-13.34.36-e1677169018755.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-23-13.02.24-e1677169010366.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-23-13.13.09-e1677169004715.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-23-13.01.05-e1677168996644.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-23-13.01.53-e1677168986643.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-23-12.38.01.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-23-12.40.41.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-23-12.35.13.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-23-12.20.43-e1677168975671.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-23-13.30.45-e1677168941126.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-23-12.26.15-e1677168963403.jpg)