Круглый стол 27.05.2015

27 травня 2015 у Білій Церкві, Київська область, відбувся круглий стіл «Різні покоління, різні етноси – єдина країна».
Захід було ініційовано «ВБФ Заради тебе» у партнерстві з білоцерківськими громадськими організаціями.
Сьогодні, коли країна знаходиться у стані інформаційної війни, коли весь час лунають заяви, що в країні панує фашизм, коли грають на дуже тонкій межі релігійної та етнічної ворожнечі, дуже важливо захистити найбільш вразливі верстви населення – дітей та літніх, бо саме вони страждають найбільше від такої інформації в першу чергу. Наслідки впливу можуть бути жахливими, якщо не буде ніякої інформаційної протидії.
У центральній залі урочистостей Білої Церкви зібрались представники ветеранських та національних організацій, школярі, вчителі, журналісти.
IMG_7913_2 IMG_7917 IMG_7914
Головна мета заходу – відверта розмова про ситуацію в Україні, про те,як вона сприймається різними віковими та етнічними групами, як правильно відфільтровувати інформацію, що надходить з різних джерел, як захистити себе та своїх рідних від впливу цієї пропаганди та залишитися толерантними та людяними у полі етнічній країні, не зважаючи на війну і економічний занепад.
Жвава дискусія, спогади ветеранів, розповіді про те, як ситуація обговорюється в родинах (у багатьох присутніх родичі були або зараз на передовій на сході), як трансформувались стосунки з друзями та рідними, які мешкають за межами України, вірші та сльози…
Представники міської ветеранської організації наголосили, що цей круглий стіл є непрямою відповіддю на антиукраїнську інформаційну війну, бо лише у спілкуванні різних поколінь та етносів, представників різних верств населення вимальовується справжня ситуація у країні.
«Такий відвертий діалог ніколи не міг би відбутися у країні, де панує фашизм», зазначила директорка білоцерківської єврейської школи Міцва – 613 Натела Андрющенко. «Дуже важливо приділяти більше уваги школярам, які розбудовуватимуть Україну за декілька років. Саме від того, що ми спільними зусиллями дамо їм сьогодні, залежить наше майбутнє. »
IMG_7916 IMG_7915 IMG_7918
Ветерани та представники освіти дякували організатору заходу ВБФ «Заради тебе» за те, що ця громадська установа приділяє уваги протидії розпалювання міжконфесійної нетолерантності.
У свою чергу, Марина Гринцова, представник ВБФ «Заради тебе», подякувала присутніх за активну участь та відверті заяви. Вона підкреслила, що фонд і надалі буду співпрацювати з білоцерківською мультіетнічною громадою та буде підтримувати місцеві ініціативи, що вже стало традицією.
Учасники заходу вирішили проводити такі круглі столи щомісяця.