Зимняя помощь переселенцам в Белой Церкви

4 грудня 2014 року о 12.00 в приміщенні Білоцерківського міського Центра соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» (за адресою: вул. Пушкінська, 29) за ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Заради тебе» (директор фонду Гольденберг Юлія Олександрівна), за підтримки Білоцерківської єврейської громади «Міцва» (голова громади Подольський Олександр Михайлович) відбулася благодійна акція та надання гуманітарної допомоги соціально незахищеним та малозабезпеченим верствам населення – переселенцям зі сходу країни, багато з яких є людьми з особливими потребами.
Понад 150 сімей отримали теплі ковдри, тепловентилятори, електропростирадла, що дасть їм можливість пережити цю зиму на новому місці.

У заході взяли участь:

— Директор ВБФ «Заради тебе» Гольденберг Юлія Олександрівна;
— голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Костицький Василь Васильович;
— заступник голови Білоцерківської міської ради Антонюк Микола Анатолійович;
— начальник служби у справах дітей Білоцерківської міської ради Кисельова Валентина Миколаївна;
— голова єврейської громади міста Подольський Олександр Михайлович;
— директор навчально-виховного комплексу «Міцва-613» Андрющенко Нателла Ігорівна

Під час заходу відбулася дуже жвава дискусія між реципієнтами та організаторами акції. Переселенці зазначали, що міська влада робить все можливе, щоб зробити їх перебування у місті комфортними, але, на жаль, можливостей влади не достатньо.
Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі пан Костицький зазначив, що такі акції демонструють нашу людяність, моральність, духовність, і відповідальність один до одного, що притаманно багатонаціональній Україні.
Заступник голови Білоцерківської міської ради Антонюк Микола Анатолійович зазначив, що міська влада не мала б можливості надавати таку допомогу без волонтерів та благодійних фондів та особливо подякував пані Юлії за підтримку, яка надається Білій Церкві.
Директор навчально-виховного комплексу «Міцва-613» пані Андрющенко підкреслила, що у такі складні часи дуже важливо єднатися і подякувала ВБФ «Заради тебе» за постійну підтримку білоцерківської громади.
Директорка ВБФ «Заради тебе» пані Гольденберг подякували усім, хто долучився до цього заходу і особливо переселенців – людей, які дозволили надати їм допомогу, та партнерів, завдяки яким ця допомога стала можливою. Вона зазначила, що зміни в країні мають починатися з кожного з нас, що весь останній рік наше суспільство демонструє єдність, що дає нам надію, що мир та добробут пануватимуть у країні.

Лунало багато слів подяки за допомогу та оптимістичних сподівань, що вже дуже скоро життя зміниться на краще у багатонаціональній толерантній європейській єдиній Україні.