Круглый стол 27.08.2014

27 серпня 13-00 відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Україна різноманітна — Україна єдина: Благодійництво та Бізнес — базис для формування громадянського суспільства »
Організатор: БФ «Всеукраїнський благодійний фонд «Заради тебе».
Обговорювалися питання:
-Звільнення від оподаткування підприємств при наданні благодійної допомоги неприбутковим організаціям. Реалії Українського законодавства;
-Податкові пільги для бізнесу при наданні благодійної допомоги в країнах Західної Європи та США. Аналіз законодавства;
-Загальна оцінка ефективності благодійництва в Західної Європи та США.
Учасники: Юлія Гольденберг — директор Всеукраїнського благодійного фонду «Заради тебе»; Володимир Пальчик — керівник ТОВ «ЮрБізнес Консалтинг»; Оксана Устинова — директор благодійного фонду «Ксена»; Юрій Бурдим — начальник відділу аудиту ПрАТ «Де Візу»; Ірина Кацал — директор департаменту корпоративних комунікацій ПрАТ «Де Візу»; Ольга Сніжко — консультант з податків та зборів ПрАТ «Де Візу»; представники бізнесу, журналісти, громадські організації.

648231_200648230_200648232_200648229_200648228_200648233_200

 

 

 

 

Підсумкові матеріали:
Рівень благодійності в Україні зростатиме лише при лібералізації законодавства — учасники круглого столу
Україна потребує внесення змін до Податкового кодексу з метою лібералізації законодавства та підвищення рівня благодійності.
На цьому наголосив керівник ТОВ «ЮрБізнес Консалтинг» Володимир Пальчик під час круглого столу в Укрінформі.
«У США та Західній Європі законодавство сприяє розвитку благодійності, Україна ж відстає щодо цього, принаймні, на десятиріччя. Обсяг благодійної допомоги в Америці за 2014 рік становить 316 млрд доларів — це 2% ВВП. В Україні сума благодійності падає — якщо у 2012 році рівень благодійної допомоги становив 1%, то у 2013-му він зменшився до 0,7% ВВП. Неприйняття змін до закону про благодійність сприяє тому, що вмирає благодійність у нашій державі. Бізнес не має стимулів надавати будь-яку благодійну допомогу — як благодійним фондам, так і безпосередньо громадянам, які її потребують», — зазначив Володимир Пальчик.
Він підкреслив, що в першу чергу необхідні податкові пільги для бізнесу. «Зокрема, потрібні зміни до Податкового кодексу в частині збільшення суми оподаткованого доходу, яка може бути перерахована благодійним організаціям, — з 4% до 20%», — вважає керівник ТОВ «ЮрБізнес Консалтинг».
Юлія Гольденберг — директор Всеукраїнського благодійного фонду «Заради тебе» — додала, що український бізнес при наданні благодійної допомоги майже не звільняється від податку.
«При наданні нецільової благодійної допомоги фізичній особі благодійна організація виступає податковим агентом і має сплачувати податок у разі, якщо сума наданої благодійної допомоги перевищує рівень мінімальної зарплатні. А на ці кошти ми могли б надати додаткову допомогу постраждалим, переселенцям, людям похилого віку. Зараз економічна криза, незахищені верстви населення у скруті. Також тяжка ситуація на сході країни — бійці зони АТО, переселенці потребують допомоги. Тому для нас питання благодійності є дуже важливим», — зокрема наголосила вона.
DSC06850 DSC06849 DSC06848 DSC06845 DSC06841 DSC06852
Учасники круглого столу — представники благодійних організацій, бізнесу, юристи, податківці — домовилися створити робочу групу для опрацювання пропозицій. Також вони планують створити відповідний сайт у мережі інтернет, де це питання обговорити на загальноукраїнському рівні за участю всіх охочих, — з тим, щоб запропонувати ці зміни до Податкового кодексу.

xvideos
xnxx
xvideos
sex việt
Phim sex
tiktok download
mp3 download
porn
Chinese Sex
Free Music
Ludacris And Queen Latifah Movie
Last Squeek Tonight

xvideos
xnxx
xvideos
sex việt
Phim sex
tiktok download
mp3 download
porn
Chinese Sex
Free Music
Ludacris And Queen Latifah Movie
Last Squeek Tonight