Круглый стол 30.07.2014

30 липня о 14.00 у прес-центрі Українського національного інформаційного агентства Укрінформ (зал на 2 поверсі) відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Міжнародний День Дружби». Організатори — ВБФ «Заради тебе», Асамблея Національностей України.
Учасники: Юлія Гольденберг — директор БО «Всеукраїнський благодійний фонд «Заради тебе»»; Аркадій Монастирський — президент Єврейського форуму України; Ровшан Тагієв — голова Асамблеї Національностей України; Тимур Асланов — помічник голови Асамблеї Національностей України; Петро Шарафетдінов — президент організації «Всеукраїнський татарський дім»; Едуард Багіров — правозахисник; представники національних меншин України, журналісти, громадські діячі.

Підсумкові матеріали:

Кров пролита за Україну об’єднує представників всіх національностей країни – урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики
Оскільки за Україну проливають кров представники всіх національностей у фундаменті майбутньої країни мають бути такі принципи як дружба, злагода та порозуміння. Про це заявив на круглому столі з нагоди міжнародного дня Дружби урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики Геннадій Друзенко.
«Україна ніколи не існувала як моноетнічна держава, тому відразу за відновлення миру ми громадяни всіх національностей будемо плекати, берегти та розвивати ту дружбу між людьми, дружбу між народами, дружбу між різними релігійними спільнотами, що має стати непорушним фундаментом, на якому постане розвинута, заможна та перспективна Україна» — наголосив урядовий уповноважений.
За його словами, представники понад 130 національностей, що живуть в Україні довели всьому світу, що є цінності, за які вони готові страждати і навіть вмирати. «Ці цінності написані не тільки в Конституції, а є в серці абсолютної більшості з нас», — сказав Друзенко. Він наголосив, що найкращою шаною тим, хто сьогодні проливає кров буде Україна, в якій слово «дружба» стане одним з самих ключових.
Голова Асмблеї Національностей України Ровшан Тагієв в свою чергу зазначив, що в нинішній час представники різних національностей мають демонструвати цілісність та монолітність.
Керівник організації «Всеукраїнський татарський дім» Петро Шарафетдінов повідомив, що у складі українських військ, що перебувають у зоні АТО сьогодні перебуває понад сто представників татарського народу.
Наприкінці заходу учасники затвердили та підписали резолюцію, де зазначається: «Зі свого боку, ми громадські організації, які представляють різні національні і етнічні групи, що проживають на території України, разом з іншими міжнародними гуманітарними організаціями, готові робити все можливе для збереження миру та толерантності в єдиній унітарній Україні.

xvideos
xnxx
xvideos
sex việt
Phim sex
tiktok download
mp3 download
porn
Chinese Sex
Free Music
Ludacris And Queen Latifah Movie
Last Squeek Tonight

xvideos
xnxx
xvideos
sex việt
Phim sex
tiktok download
mp3 download
porn
Chinese Sex
Free Music
Ludacris And Queen Latifah Movie
Last Squeek Tonight