Гарячі обіди квітень 2021

06.04.2021
Локдаун… Ми вже майже звикли до цього слово та до того, що стоїть за ним. З понеділка у Києві можна потрапити у громадський транспорт виключно за перепусками, які не можливо отримати. На жаль, не всі наші волонтери мають автівки, а от усі ті наші клієнти, котрі отримають гарячі обіди, чекали на них, бо страшенно налякані пандемію і не мають ніяких сподівань, що хтось попіклується про них…
Що ж робити? Як не залишити нужденних без їжі, на яку вони розраховують. Відповідь прийшла / зателефонувала сама. Дякуємо нашим чудовим волонтерам, які навіть не чекали на наші дзвінки, а запропонували допомогу та доставили обіди ще теплими.
Ляля, 67 «Я не мала сумніву, що ви привезете обід і сьогодні, як це відбуваються кожного вівторка. В рятуєте мене після ковіду!»

13.04.2021
Напівпорожній громадський транспорт, люди в масках вже нікого не дивують та не лякають… Реальність. Але є й споконвічна реальність – ті, кому потрібна турбота та допомога. Не зважаючи ні на які перепони, обіди отримали всі, ким ми опікуємося.
Людмила, 71 «Є в мене подруга – чотири квартали від мене. Не бачимось. Як до неї дістатися пішки? Але я знаю, що і я, і вона сьогодні отримали обіди. Дякую, щиро дякую.»

20.04.2021
20 квітня, світ відзначав День вдячності волонтерам. Саме ці люди, разом з нами, відсвяткували цей день в режимі оффлайн – обіди отримали усі, хто цього потребує.
Дякуємо усім нашим волонтерам, ви – найкращі, самовідданіші. Ми розуміємо, для вас – це не професія, це – покликання!
Ляля, 63: «Рідненькі мої, сьогодні і тиск, та й підшлункова – все турбує. Зараз перший раз піднялася з ліжка, щоб відкрити вам двері. Дякую, що ви у мене є.»

27.04.2021
Так вже склалося, що кінець квітня – початок травня це «сезон шашликів». Ми вирішили не порушувати традицію, та й пригостили наших реципієнтів шашликами.
Серафима, 89, «Згадую, як ми весною ходили на шашлики. А зараз і на двір не кожен день виходжу. Дякую вам за приємні спогади та за смачну їжу.»

xvideos
xnxx
xvideos
sex việt
Phim sex
tiktok download
mp3 download
porn
Chinese Sex
Free Music
Ludacris And Queen Latifah Movie
Last Squeek Tonight

xvideos
xnxx
xvideos
sex việt
Phim sex
tiktok download
mp3 download
porn
Chinese Sex
Free Music
Ludacris And Queen Latifah Movie
Last Squeek Tonight