Круглый стол 17.04.2014

17 квітня, о 14.00 у прес-центрі Українського національного інформаційного агентства Укрінформ (зал на 2 поверсі) відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Україна різноманітна — Україна єдина: роль національних меншин, їх положення у сучасній країні». Організатор — Всеукраїнський благодійний фонд «Для Тебе».
Учасники: Ровшан Тагієв — президент Асамблеї національностей України; Юлія Гольденберг — голова правління Всеукраїнського благодійного фонду «Для Тебе»; Аркадій Монастирський — президент Єврейського форуму України.
618339_200 618337_200 618340_200
Керівники громадських організацій, що представляють різні національні і етнічні групи України прийняли звернення до Організації Об’єднаних Націй, президента США Барака Обами і президента Росії Володимира Путіна з приводу останніх подій в нашій країні.
Відповідне звернення було прийнято в четвер ході круглого столу в Укрінформі.
Зокрема, у зверненні йдеться, що Україна була, є і буде толерантною країною для майже 140 етнічних груп, що проживають на її території, при цьому за 23 роки її незалежності в нашій країні ніколи не виникало мовних чи релігійних проблем.
«Ми пов’язуємо своє майбутнє і майбутнє своїх дітей з єдиною унітарною Україною. Виходячи з цього, ми просимо припинити будь-які спекуляції та інсинуації на національному грунті і прикласти максимум зусиль для стабілізації ситуації в країні», — йдеться у зверненні.
Учасники круглого столу, організованого Всеукраїнським благодійним фондом «Для тебе» і Асамблеєю Національностей України, підкреслили, що зі свого боку вони разом з іншими міжнародними гуманітарними організаціями готові зробити все можливе для збереження миру та толерантності в єдиній унітарній Україні.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/krugliy_stil_1930320
http://vesti.az/news/200395
http://ru.apa.az/news/269804

xvideos
xnxx
xvideos
sex việt
Phim sex
tiktok download
mp3 download
porn
Chinese Sex
Free Music
Ludacris And Queen Latifah Movie
Last Squeek Tonight

xvideos
xnxx
xvideos
sex việt
Phim sex
tiktok download
mp3 download
porn
Chinese Sex
Free Music
Ludacris And Queen Latifah Movie
Last Squeek Tonight