Круглый стол 17.04.2014

17 квітня, о 14.00 у прес-центрі Українського національного інформаційного агентства Укрінформ (зал на 2 поверсі) відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Україна різноманітна — Україна єдина: роль національних меншин, їх положення у сучасній країні». Організатор — Всеукраїнський благодійний фонд «Для Тебе».
Учасники: Ровшан Тагієв — президент Асамблеї національностей України; Юлія Гольденберг — голова правління Всеукраїнського благодійного фонду «Для Тебе»; Аркадій Монастирський — президент Єврейського форуму України.
618339_200 618337_200 618340_200
Керівники громадських організацій, що представляють різні національні і етнічні групи України прийняли звернення до Організації Об’єднаних Націй, президента США Барака Обами і президента Росії Володимира Путіна з приводу останніх подій в нашій країні.
Відповідне звернення було прийнято в четвер ході круглого столу в Укрінформі.
Зокрема, у зверненні йдеться, що Україна була, є і буде толерантною країною для майже 140 етнічних груп, що проживають на її території, при цьому за 23 роки її незалежності в нашій країні ніколи не виникало мовних чи релігійних проблем.
«Ми пов’язуємо своє майбутнє і майбутнє своїх дітей з єдиною унітарною Україною. Виходячи з цього, ми просимо припинити будь-які спекуляції та інсинуації на національному грунті і прикласти максимум зусиль для стабілізації ситуації в країні», — йдеться у зверненні.
Учасники круглого столу, організованого Всеукраїнським благодійним фондом «Для тебе» і Асамблеєю Національностей України, підкреслили, що зі свого боку вони разом з іншими міжнародними гуманітарними організаціями готові зробити все можливе для збереження миру та толерантності в єдиній унітарній Україні.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/krugliy_stil_1930320
http://vesti.az/news/200395
http://ru.apa.az/news/269804