Допомога Праведникам продуктами харчуванння у Covid-19

Так, в Україні оголошено карантин. Так, ми змушені працювати дистанційно. Але, ні, ми не можемо залишити усіх тих, про кого всі ці роки піклувались.
Одразу після оголошення в Україні карантину, представники ВБФ «Заради тебе» та наші волонтери змогли придбати та розвезти продуктові набори найбільш нужденним нашим клієнтам. Протягом перших днів ми змогли не тільки привезти продукти першої необхідності, але, й завдяки цим візитам, хоч трохи, але заспокоїти людей, з якими ми разом вже майже сім років. Багато хто з них вже побоювався виходити із хати навіть за хлібом та молоком…
«Дякую. Із хати поки що не виходжу, а запасів із моєю пенсію зробити не зміг. Та і хто знав, що таке станеться. Хліб намагаємось робити власноруч,» — поділився Леонід Рогальчук, син Праведників Світу Леопольда та Євдокії Гоппе.
Візити, які відбулися завдяки допомозі, на сам перед фонду «Всесвітня Єврейська Допомога» та РГПЦ «Євангелія Благодаті Божої» вкотре довели, що, на жаль, в країні ще багато людей, яким потрібна наша допомога, наша турбота, наша увага.