Пурим 2020 («Mitzvah4Purim»)

В ці скрутні та бентежні часи особливо приємно згадати, що лише два тижні тому, ми, Всеукраїнській благодійний фонд «Заради тебе» та наші давнішні партнери J-UP Network (незалежна ініціатива активних молодих професіоналів) мали можливість впевнитись у тому, що в сучасній Україні достатньо свідомої молоді, соціально відповідальних людей, завдяки яким щорічна, краще сказати, багаторічна акція «Mitzva4Purim» стала можливою. Київ та Ірпінь, Боярка та Біла Церква, Чернігів та Миргород, Житомир та навіть маленьке місце Белз, що у Львівській області, не залишились без подарунків.
Представники ВБФ «Заради тебе», звісно, не залишились осторонь і особисто відвідали декілька десятків домівок. Коли ми завітали із подарунками до Олени Едельман нас несподівано очікував не тільки, як завжди, гостинний прийом, але й смачне частування.
«Це найменше, чим я може віддячити вам. Я – абсолютно одинока, мої друзі день від дня стають старіші, ми все рідше зустрічаємося… Нещодавно я була прооперована і майже не залишаю домівку. Ваш візит, час, що я можу провести у спілкуванні – безцінні».
Ми щиро дякуємо на сам перед нашим волонтерам, а, також, без сумніву, нашим спонсорам (цього року до тих, хто вже традиційно допомагає акції приєдналася й РГПЦ «Евангелія Благодаті Божої»).
Цьогорічна, вже восьма акція на Пурім, стала рекордною за кількістю людей, які отримали подарунки.
Ми, ВБФ «Заради тебе» та J-UP Network впевнені у тому, що наступного року зможемо відсвяткувати найбільш веселе єврейське свято Пурим з іще більшою кількістю людей.
Здоров’я усім нам!

#Mitzvah4Purim