Зустріч з Праведниками у музеї Історії Києва 21.06.2019

21 червня, напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, у приміщенні Музею історії Києва відбулась традиційна зустріч представників Всеукраїнського фонду «Заради тебе» та керівництва Департаменту культури КМДА із Праведниками народів світу, України та Бабиного Яру. На початку зустрічі керівник та засновник ВБФ «Заради тебе» Юлія Гольденберг відзвітувала про те, що було вже зроблено цього року та нагадала правила надання фондом допомоги після чого надала слово начальнику Відділу КМДА з питань національностей Ользі Власенко. Пані Власенко в свою чергу розповіла про роботу Програми «Турбота» і підкреслила, що цього року вже було здійснено декілька грошових виплат Праведникам на «Картку киянина», але надалі плануються ще. Крім того вона зазначила, що «багато питань виходить за рамки програми «Турбота» і кожний окремий випадок розглядається індивідуально, але, на жаль, не все залежить від КМДА».
Далі присутнім було запропоновано розповісти про те, що їх турбує, висловити свої побажання та думку щодо діяльності Фонду та КМДА у справах Праведників. Ось лише декілька цитат із промов:
Ганна Бебих, Праведниця Бабиного Яру: «Завдяки вашій допомозі ми змогли прожити нібито друге життя».
Оксана Яковчук, донька Праведниці України та багаторічний волонтер Фонду : «Головне у діяльності Фонду «Заради тебе» те, що вони не забули про нас. На фоні тієї тьми та проблем, що існують, є промінчик, який пам’ятає і піклується. Може ті дарунки не такі великі, як той подвиг, що здійснили Праведники, але коли мені було важко, я відчувала що є люди, які піклуються, є колектив, який піднімає на державний рівень справу допомоги цім героїчним людям».

Софія Ярова, Голова асоціації Праведників народів світу і Бабиного Яру: «Хоча лікар мені і не рекомендував, я не могла не прийти. Хочу сказати: дякую, що пам’ятаєте. Бажаю, щоб у всіх нас в нашій Україні все було добре, щоб не було фашизму, щоб ніколи не було повторення 22 червня 1941 року».

На завершення пані Гольденберг та пані Власенко подякували усім, хто не зважаючи на спеку за вікном, відвідав зустріч, та запросили до фуршету.
Зустріч та подарунки Праведникам були б не можливі без фінансової допомоги англійського благодійного фонду «Всесвітня Єврейська Допомога» (WJR)

xvideos
xnxx
xvideos
sex việt
Phim sex
tiktok download
mp3 download
porn
Chinese Sex
Free Music
Ludacris And Queen Latifah Movie
Last Squeek Tonight

xvideos
xnxx
xvideos
sex việt
Phim sex
tiktok download
mp3 download
porn
Chinese Sex
Free Music
Ludacris And Queen Latifah Movie
Last Squeek Tonight