«Надія в Хануку» («Hope4Hanukkah» 2018)

Ось і закінчився Фестиваль Світла, фестиваль, який проходив в кожному єврейському домі, в кожній єврейській родині.
Благодійна акція «Hope 4 Hanukkah» сьомий рік поспіль допомагає прийняти в ньому участь тим, хто самотній, тим, кому ні з ким розділити радість Хануки. С кожним роком збільшується кількість міст, в яких проходить акція, до нас приєднуються нові волонтери. Те, що починалось, як скромна та єдино разова ініціатива Вікторіі Годік, Співголови Комітету Дипломатичного корпусу Всесвітнього Єврейського Конгресу (тоді віце-президент EUJS та голова UUJS), і Юлії Гольденберг, Голови Правління Всеукраїнського Благодійного Фонду «Заради тебе», в цьому році охопило понад півтисячі людей. Всі вісім днів поспіль підопічні з нетерпінням чекали гостей, в деяких з них вже є свої улюбленці-волонтери, які відвідують їх щорічно протягом всього часу існування проекту. Ще за місяць до початку акції організаторам стали надходити дзвінки від бажаючих відвідати літніх та запалити разом з ними Ханукію, нагадати їм про традиції свята, почути їх спогади, дізнатись, як вони живуть в цей складний, кризовий час. Ті, в кого не було часу їздити на візити, приїжджали до нас, допомагали пакувати святкові продуктові набори, перераховували гроші на купівлю продуктів. Після візитів до нас надійшло близько сотні дзвінків від вдячних людей похилого віку.


Семен Махлін, якому в період Хануки виповнилось 92 роки, подзвонив нам, щоб висловити слова подяки: «Коли волонтери увійшли до моєї квартири, разом з ними увійшло світло. І це світло залишалося зі мною всі дні свята».
Починаючи з першої свічки (2 грудня) стрічка соціальної мережі «Фейсбук», активно наповнювалась постами наших чудових волонтерів. Було відчуття, що і ми відвідали кожну з домівок не тільки Києва, але й Львову та Хмельницького, Тернопіля та Чернігова, Черкас та Миргороду…
Дорогі наші друзі, хочемо подякувати кожному з вас, що подарували свято нашим підопічним, нам, всім євреям України! Ми звертаємось до тих, хто не пошкодував свого часу, до тих, хто віддав частинку свого душевного тепла, і до тих, хто не дивлячись на всі економічні негаразди, розділив з нами фінансові витрати.

Окрема подяка:
— компанії Avis – Україна;
— Пану Олександру Лойфенфельду;
— Громаді консервативного юдаїзму МАСОРЕТ;
— Єврейському общинному центру Халом;
— ВААД;
— Ізраїльському Культурному Центру;
— Київській Міській Єврейській Громаді;
— Синагозі Рабина Вишедського;
— волонтерському центру Черкаського «Хесед Дорот»;
— Хеседу Дорот, Черкаси;
— Хеседу Естер, Чернігів;
— Хесед Ар’є, Львыв;
— Хесед Бешт, Хмельницький;
— єврейським громадам Хмельницька, Тернополя, та Миргорода;
— усім нашим волонтерам з різних куточків світу.

Ми не можемо змінити весь світ, але ми можемо принести трохи світла й тепла в чиєсь життя, тому рівно за рік ми знову всі разом запалимо чарівні ханукальні свічки!

#hope4hanukkah

xvideos
xnxx
xvideos
sex việt
Phim sex
tiktok download
mp3 download
porn
Chinese Sex
Free Music
Ludacris And Queen Latifah Movie
Last Squeek Tonight

xvideos
xnxx
xvideos
sex việt
Phim sex
tiktok download
mp3 download
porn
Chinese Sex
Free Music
Ludacris And Queen Latifah Movie
Last Squeek Tonight