Вчора наші чудові волонтери вчергове доставили гарячі обіди в рамках спільного проекту БФ «Християне за Ізраїль» та ВБФ «Заради тебе». Ми раді та вдячні, що ця ініціатива, розпочата минулого року, має продовження і в цьому році. Далі буде…
Маргарита, 77: «В теплі обідів я відчуваю й тепло ваших сердець. Дякую за смачну, поживну та завжди із любов’ю приготовлену їжу».
Лілія, 85: «Я зовсім самотня, тому звикла розраховувати виключно на себе. Зараз в мене проблеми зі спиною. Я фізично не можу готувати, а пенсія йде на ліки. Ці обіди дуже велика допомога та суттєва економія коштів.»
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Фельдман-768x1024.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Мехед-768x1024.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Зельдич-768x1024.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Гольдвасер_1.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Галаган_2.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Белла-Прицкер.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/03.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/01.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/02.jpg)