Є в Пурим таке правило – кожен має допомогти не менш, ніж двом нужденним, але об’єднання зусиль дає змогу допомогти сотням. Саме це щорічно є основою ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Заради тебе» та J-UP Network (незалежна ініціатива активних молодих професіоналів), що об’єднує спонсорів та волонтерів, щоб розвезти «мишлоах манот» в оселі одиноким малозабезпеченим членам єврейської громади. Акція, що отримала в свій час назву «Mitzva4Purim», стала традиційною. Волонтери перших заходів залучили своїх друзів, кількість бажаючих повернути людям похилого віку радість свята з кожним роком зростає, за що ми, організатори акції, дуже їм вдячні.
Окремі слова щирої подяки нашим спонсорам і партнерам, без яких проект був би неможливим:
— Релігійній громаді традиційного юдаїзму «Лев Гадоль»;
— Релігійній громаді традиційного юдаїзму «Масорет»;
— Сохнут-Україна
#Mitzvah4Purim
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Феликс-Овруцкй-1024x768.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Фаина-Шенкер-1024x768.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Семен-Гринберг_.jpeg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Иосиф-Каган_2.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Белла-Ройтбладт-1024x768.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Анна-Ходорковская_2.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Зинаида-Гутник.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Майя-Фельдман_2.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_7814.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_7802.jpg)