Ось і настав 5781 рік за єврейським календарем. А це означає не тільки початок свят місяця Тішрей, а й чергову щорічну акцію, яку проводить Фонд «Заради тебе» спільно з J-UP Network (незалежна ініціатива активних молодих професіоналів). Протягом двох тижнів волонтери відвідають декілька сотень найбільш нужденних родин Києва, Київської та Хмельницької областей, проведуть з ними час, привезуть їм подарунки. Ще на початку вересня до нас звернулося багато людей, які захотіли допомогти в цій справі. Особливо приємно, що цього року до нас приєдналися нові волонтери. Йде лише перший тиждень проекту, а ми вже отримали декілька десятків дзвінків з подякою. Звісно, ми не залишилися осторонь, і теж відправилися до наших чудових клієнтів, які за ці роки вже стали нашими друзями, і навіть трохи допомогли по господарству.
Проект був би неможливим без підтримки Благодійного Фонду « Християни за Ізраїль-Україна» (@БФ «Християни за Ізраїль — Україна»), Олександра Лойфенфельда, Оболонської Єврейської Громади в Києві (@ChabadObolon), інших місцевих та іноземних спонсорів.
Вітаємо усіх зі святами та бажаємо солодкого та щасливого нового року й запису у Книгу Життя!
#Happiness4HighHolidays
#2U
#ВсеукраинскийблаготворительныйфондДлятебя
#JUP
#JUPNetwork
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Лобода_семья.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Катя-Дубровская_01-1024x676.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Ворона-1024x579.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/P00918-152558-768x1024.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG_0036-768x1024.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG_0035-768x1024.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Мень-Полина-и-Ефим-и-Оболонь.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Шостаки.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/P00921-100515-768x1024.jpg)