Цього року Україна святкує двадцятип’ятиріччя своєї Конституції. Саме до Дня Конституції України ми підготували продуктові набори для людей, без яких цієї події могло і не відбудитися – Праведників. С початку створення фонду ми не припиняємо кожного разу згадувати цих людей, вшановувати їх подвиг, допомагати їм. За ці роки до нас приєдналися й нові партнери, й волонтери. До речі, деякі з них є дітьми та, навіть, онуками Праведників.
Особлива подяка Акціонерному товариству «Укрпошта» за те, що в літню спеку всі продукти дісталися до домівок Праведників вчасно та свіжими.
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/1-5.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/2-5.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/3-5.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/Анзина.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/Антипчук.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/Белостоцкая.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/Выгнанец_02.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/Лазнюк.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/Фалалеева.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/Черная_02.jpg)
![](https://2u.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/-e1677098312531.jpg)